Dr Monika i Piotr Sokołowie

W trosce o dobro pacjentów oferujemy najwyższej jakości opiekę stomatologiczną. Stosujemy najnowsze technologie w leczeniu. Wysokie kwalifikacje poparte są zdobytymi stopniami specjalizacyjnymi, naukowymi oraz wieloletnią praktyką zawodową.

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków, aby każdy czuł się komfortowo, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Priorytetem w naszych działaniach jest stałe doskonalenie jakości oferowanych świadczeń zdrowotnych oraz zapewnienie pacjentom maksymalnego zadowolenia.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę i sprostanie wszelkim oczekiwaniom. Zapewniamy o życzliwości lekarzy, którzy każdego traktują w sposób indywidualny.

Fachowa pomoc i miła obsługa to cechy, które wyróżniają Centrum Stomatologii Dental Esthetic. Naszym priorytetem jest bezbolesne przeprowadzanie zabiegów i komfort pacjenta w trakcie wizyty. Zapewniamy jednocześnie o zachowaniu maksymalnej higieny. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi wykonywane były na jak najwyższym poziomie..