Inż. technik dentystyczny Katarzyna Wałkowicz

Specjalizuję się w wykonywaniu odbudów ceramicznych, pełnoceramicznych, cyrkonowych, licówek i prac niekonwencjonalnych. Protetyka to dla mnie sztuka tworzenia nowego wizerunku człowieka.

Jestem absolwentem Krakowskiej Szkoły Medycznej na kierunku technik dentystyczny. Od 15 lat mam własną pracownie protetyczną. Prowadzę także zajęcia z protetyki z uczniami krakowskiej szkoły kształcącej techników dentystycznych oraz ze studentami Wydziału Biomechaniki Politechniki Krakowskiej z zakresu wytrzymałości materiałów, analizy naprężeń tworzyw i kompozytów polimerowych w układzie biomechanicznych podstaw konstrukcji protez.

Współpracuję także z wieloma gabinetami stomatologicznymi w Polsce, jak również z partnerami w Niemczech, świadcząc usługi z zakresu protetyki i implantologii. Przez całą swoją praktykę zawodową dokształcam się biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach protetycznych.

Szczególny nacisk kładę na kosmetyczną odbudowę łuku zębowego. Wiedzę zdobytą na kursach i szkoleniach wdrażam w mojej codziennej praktyce zawodowej, w której zawsze stawiam na profesjonalne i innowacyjne wykonywanie prac które tworze.

W życiu prywatnym gram w siatkówkę i kocham psy rasy cane corso.