Agnieszka Golarz - Nosek zaprasza do Gabinetów Ortodontycznych w Krakowie
Gabinet ortodontyczny Agnieszka Golarz Nosek - Ortodonta Kraków

Leczenie w przyjemnej atmosferze

Gabinet Doktor Agnieszki Golarz-Nosek to nowoczesna placówka świadcząca rozległe usługi w zakresie ortodoncji. Gabinet mieści się w nowoczesnym biurowcu położonym w jednej z bardziej znanych dzielnic Krakowa, którą jest Dzielnica Grzegórzki. Naszym głównym celem jest spełnienie marzenia pacjenta o pięknym uśmiechu. Dokładamy również wszelkich starań by cały okres leczenia w naszym gabinecie upłynął pacjentom w miłej i przyjaznej atmosferze. Zależy nam aby od pierwszej chwili czuli się Państwo u nas dobrze, dlatego też wnętrze gabinetu zaaranżowane zostało w oparciu o połączenie odcieni szarości z brązem uosobionym przez wysokiej jakości drewno. Takie zestawienie barw ma dać naszym pacjentom poczucie stabilności i spokoju. Oczekiwanie na wizytę umila dodatkowo muzyka relaksacyjna i piękna woń perfum unosząca się w powietrzu.

Skaner wewnątrz-ustny
bez wycisków, bez bólu, komfortowo.

Jako jedni z pierwszych w Polsce zastąpiliśmy tradycyjny wycisk ortodontyczny, dużo przyjemniejszym dla pacjenta skanem. Sam proces przygotowywania aparatu odbywa się w nowoczesnej formule 3D. Dla wielu pacjentów, pobieranie wycisku jest wyjątkowo nieprzyjemne, uczucie odruchu wymiotnego, choć jest całkowicie normalne, nie musi towarzyszyć naszym pacjentom.

Zależy nam na tym, żeby każdy etap leczenia był dla Państwa maksymalnie komfortowy, dlatego też nie pobieramy tradycyjnych wycisków ortodontycznych.

więcej - skaner wewnątrzustny
Nowoczesny skaner ortodontyczny poleca ortodonta Agnieszka Golarz Nosek

Nasi pacjenci świadczą o nas, każdy przypadek to nasza wizytówka

Aparaty ortodontyczne – masz wybór

Mówiąc o aparatach ważne jest to, iż oferujemy państwu szeroki ich wybór. Oprócz tradycyjnych aparatów, nasi pacjenci mają możliwość leczenia aparatem lingwalnym INCOGNITO. Jest on doskonałą alternatywą dla osób, którym zależy by aparat ortodontyczny nie był widoczny

 

więcej - aparaty ortodontyczne

 

Pracownia RTG

W Gabinecie znajduje się również pracownia RTG, dzięki której potrzebne do leczenia ortodontycznego zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne mogą Państwo wykonać na miejscu. Oprócz wyżej wymienionych zdjęć, pacjenci mogą wykonać u nas także tomografię komputerową.

więcej - badania radiologiczne

Zapraszamy do odwiedzienia strony Centrum Wad Twarzoczaszki, z którym ściśle współpracujemy 

Doktor Agnieszka Golarz-Nosek należy do zespołu specjalistów, zajmujących się interdyscyplinarnym leczeniem rozszczepów podniebienia i warg

Kompetencja, atmosfera, uśmiechnięty personel

Cały zespół pracujący w Gabinecie to osoby uśmiechnięte, zawsze chętne do pomocy ale przede wszystkim kompetentne. Kierownikiem całego zespołu jest Doktor Agnieszka Golarz-Nosek, specjalista ortodonta. Jest to osoba niezwykle ciepła i otwarta na drugiego człowieka. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, dlatego też każdy plan leczenia jest przygotowywany dla Państwa indywidualnie. Doktor Golarz- Nosek jest absolwentką  Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Krakowie. Jest członkiem Małopolskiego Koła Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Doktor Agnieszka szczególnie dba o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych o czym świadczą liszce kursy i szkolenia w których bierze udział.

Ortodoncja i współpraca ze specjalistami

Pomimo iż Gabinet Doktor Agnieszki Glolarz-Nosek świadczy usługi tylko w zakresie ortodoncji, dr Golarz współpracuje z wieloma wybitnymi lekarzami dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną.

Do naszego Gabinetu zapraszamy serdecznie nie tylko osoby dorosłe, również najmłodsi pacjenci są bardzo mile widziani. Dołożymy wszelkich starań by wizyta u dentysty przestała się Państwu kojarzyć z nieprzyjemnym obowiązkiem, a stała się wesołymi i bezbolesnymi odwiedzinami.

więcej - Agnieszka Golarz Nosek