Zaufaj specjalistom z krakowskiego gabinetu ortodontycznego Golarz-Nosek

Białe zęby

Promienny uśmiech to synonim sukcesu, zdrowia i dobrego samopoczucia. Wykorzystujemy w naszym gabinecie specjalistyczne metody wybielania zębów, pozwalające osiągać bardzo dobre efekty.

Polecana metoda

Szczególnie polecamy metodę, opartą na wykorzystaniu profesjonalnego preparatu o konsystencji żelu. Aktywny składnik zawarty w substancji jest pobudzany do reagowania z powierzchnią zęba poprzez bodźce, takie jak światło lub związki chemiczne. Zastosowanie tego rodzaju technik pozwala osiągnąć pożądany efekt niemal natychmiastowo.

Wybielanie zębów - usługi gabinetu Golarz Nosek

 

Gabinet Ortodontyczny Agnieszka Golarz-Nosek w swej ofercie posiada zabieg wybielania zębów, który wykonywany jest przy pomocy Lampy Beyond. Lampa Beyond to nowoczesne urządzenie służące do wybielania zębów.

Proces wybielania

Proces wybielania odbywa się poprzez nałożenie specjalnego żelu (którego głównym składnikiem jest nadtlenek wodoru) na powierzchnię zębów, a następnie aktywowanie go przez światło lampy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy 3 pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb i budżetu.

  1. Lampa BEYOND – wybielanie w gabinecie
  2. Wybielanie nakładkowe – stosowane w domu przy użyciu żelu OPALESCENCE (10,15%).
  3. Podwójny zabieg – BEYOND + nakładki – zalecany dla uzyskania szybszych i jeszcze bardziej widocznych rezultatów.

W naszym gabinecie dowiedzą się Państwo wszystkiego odnośnie efektów wybielania oraz tego co robić, aby efekt białego uśmiechu utrzymywał się jak najdłużej. Zaproponujemy metodę wybielania, która spełni Państwa oczekiwania.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu

.

Ortodontyczne efektywne metody leczenia - nakładki na zęby - szybkie rezultaty - oferta dla wymagających