Aparat Incognito

Jest wiele dróg prowadzących do wspaniałego uśmiechu. Czemu nie wybrać tej najbardziej dyskretnej?

Jest wiele powodów, dla których pacjenci decydują się na poprawę zgryzu w niezauważalny dla innych sposób. Zasada działania jest naprawdę prosta. W przeciwieństwie do tradycyjnych zamków, które są umieszczane na przednich powierzchniach zębów, zamki Incognito przymocowane są od wewnątrz (do tylnych powierzchni zębów). Leczą zgryz tak dyskretnie jak to tylko możliwe.

Dla kogo polecane są zamki Incognito?

Zamki polecane są wszystkim tym, którzy marzą o pięknym uśmiechu, ale z różnych powodów chcą osiągnąć ten efekt, tak dyskretnie jak to tylko możliwe. Zamki projektowane są indywidualnie, dając pacjentom maksimum komfortu przy użytkowaniu aparatu – stanawiąc jednoczesnie doskonalą alternatywę dla bardzo widocznego aparatu tradycyjnego.

Aparaty ortodontyczne Incognito - oferta dla wymagających

Z czego wykonane są zamki Incognito?

Zamki aparatu wyglądają na złote i takie są. Konkretnie jest to stop złota i irydu. Dzięki optymalnej plastyce materiału, zamki doskonale dostosowują się do kształtu zębów. Dodatkowo właściwości stopu umożliwiają niezwykle precyzyjne wykonanie elementów zamka, zwiększając komfort użytkowania wśród naszych pacjentów.

Idealny dla alergików

Stopy złota szczególnie polecane są dla alergików. Aparat Incognito nie zawiera niklu, który jest jednym z najbardziej alergizujących metali. Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem dr Golarz odpowie na wszelkie pytania.